Usługi cateringowe

Prowadzimy usługi cateringowe na terenie Katowic. Nasz dworek w Giszowcu szczyci się przepyszną kuchnią, w tym tradycyjnymi potrawami śląskimi, przygotowywanymi przed doświadczonych kucharzy. Chcemy dzielić się naszą sztuką kulinarną z jak największą liczbą osób, dlatego wśród naszej oferty znajduje się właśnie catering. Zapraszamy do kontaktu! Warto zapewnić sobie i swoim pracownikom smaczny, pożywny obiad.

Catering dla firm

Mamy duże doświadczenie w cateringu dla firm. Potrzebują Państwo poczęstunku na konferencję, bankiet czy zjazd pracowników? My zajmiemy się wszystkim! Przygotowaliśmy bogate menu, które trafi w gust każdego gościa. Dzięki współpracy z nami nie trzeba będzie przejmować się organizacją uroczystej kolacji. Przyrządzone przez profesjonalnych kucharzy dania uczynią każdą pracowniczą imprezę przyjemniejszą i godną zapamiętania. Dbamy o to, by wszystkie dania nie tylko wybornie smakowały, lecz także dobrze prezentowały się na stole.

Pomagamy w doborze potraw i odpowiednim zaplanowaniu jadłospisu, który będzie najlepiej pasował do rodzaju spotkania. Zestaw potraw można wybrać spośród przygotowanych przez nas możliwości, ale wystarczy przekazać nam swoje preferencje, a przygotujemy indywidualne menu. Państwa jedynym zadaniem będzie podanie nam liczby gości, resztą zajmiemy się my! Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z cateringiem dla firm, w tym: załogę kelnerów, wszelki sprzęt gastronomiczny oraz pełną zastawę. Po ustaleniu miejsca i terminu dostawy, dowozimy wszystko na miejsce i odpowiednio przygotowujemy do podania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług cateringowych!