Noclegi

W naszej ofercie znajduje się także możliwość noclegu. Chcą Państwo pozwiedzać malownicze tereny Śląska, ale mieszkają w odległych częściach Polski? A może przyjechali Państwo na przyjęcie lub wesele organizowane w naszym dworku w Giszowcu i potrzebują wygodnego noclegu w przyjemnej okolicy? Oferujemy komfortowe pokoje gościnne w Katowicach w przystępnych cenach.

Pokoje gościnne

Do dyspozycji mamy zwykłe pokoje gościnne oraz pokoje typu studio od 1-osobowych do 4-osobowych. W każdym pokoju znajdują się: łóżka, szafa, biurko, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka z prysznicem i ręcznikami. W pokojach typu studio znajdują się aneksy kuchenne, wyposażone w lodówkę i płytę grzewczą.

Istnieje możliwość zamówienia noclegu z wyżywieniem. Śniadania przygotowywane są w naszej restauracji, która specjalizuje się w gotowaniu przepysznych potraw, należących do tradycyjnej kuchni śląskiej.

Dworek znajduje się pod adresem: Plac „Pod Lipami” 1 w Katowicach. Położony jest w cichej, spokojnej okolicy, nieopodal parku. Dojazd jest wygodny, a na terenie posesji znajduje się parking. Obiór kluczy do pokoju gościnnego odbywa się w restauracji.

Sala weselna z noclegiem

Jako że zajmujemy się także organizacją różnego rodzaju przyjęć, w tym wesel, oferujemy możliwość wynajęcia sali weselnej z noclegiem. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla przyjezdnych z daleka. Dzięki temu goście będą mogli spokojnie cieszyć się zabawą, bez konieczności szukania pokojów w innej części Katowic. Komfortowe i schludne pokoje w malowniczej okolicy, a co najważniejsze z dostępem do przysmaków serwowanych przez naszą restaurację, zapewnią niezapomniany wypoczynek. Zapraszamy do pobytu!

łóżko dwuosobowe w pokoju

Oferujemy Państwu pokoje oraz pokoje typu studio 1-4-osobowe w zabytkowej części Katowic – Giszowcu. W każdym pokoju znajdują się łóżka, szafa, biurko, telewizor z płaskim ekranem oraz łazienka z ręcznikami. W pokojach typu studio znajdują się aneksy kuchenne ( lodówka, płyta grzewcza).

Na terenie posesji znajduje się parking.
Możliwość zamówienia śniadania w Restauracji Dworek
„Pod Lipami”.
Odbiór kluczy w Restauracji Dworek „Pod Lipami ”
Plac „Pod Lipami” 1 Katowice.

biurko w rogu