Przyjęcia okolicznościowe

Zapewniamy kompleksowe przygotowanie przyjęć okolicznościowych na terenie Katowic. Nasz położony w Giszowcu dworek to idealne miejsce do zorganizowania większej imprezy czy też nieco bardziej kameralnego spotkania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wyprawianiu przyjęć, a nasze usługi cieszą się dużym zainteresowaniem gości prywatnych i klientów firmowych.

Kompleksowe przygotowanie imprez okolicznościowych

Zapewniamy komfortowe i stylowe sale bankietowe w zabytkowym dworku na Śląsku. Położony w centrum malowniczego parku gmach jest przystosowany do organizacji wystawnych przyjęć. Kucharze pracujący w naszej restauracji dostarczą wyjątkowe potrawy, inspirowane przepyszną tradycyjną kuchnią śląską. Pomożemy także w doborze dań z naszego bogatego menu oraz w przygotowaniu najodpowiedniejszego dla rodzaju imprezy jadłospisu. Warto powierzyć organizację przyjęcia profesjonalistom, a samemu poświęcić się zabawie i czerpaniu przyjemności ze spotkania z bliskimi.

Nasz lokal jest zaadaptowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mamy także miejsca parkingowe oraz ogródek, do którego można przenieść przyjęcie w cieplejszych miesiącach. Ponadto dookoła dworku znajduje się piękny park, idealny na poobiedni spacer lub sesję fotograficzną.

Wnętrza sal zostaną przez nas specjalnie udekorowane i dostosowane do typu spotkania. Niezależnie od tego, czy organizujemy urodziny, wesela, spotkania rodzinne czy imprezy firmowe, każdą uroczystość traktujemy indywidualnie i z należytą dbałością. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas i zorganizowania niezapomnianej uroczystości w sercu Śląska!