Menu

Nasza restauracja w Katowicach oferuje szeroki wybór potraw na każdą okazją. Przygotowaliśmy kilka jadłospisów, zawierających dania pasujhttp://dworekpodlipami.katowice.pl/wp-content/uploads/2023/02/Oferta-weselna-Dworek-Pod-Lipami.pdfące zarówno na kameralny obiad w rodzinnym gronie, jak i na większe przyjęcia. Zachęcamy do zapoznania się z różnymi wariantami naszego menu!

Menu weselne

Jedną z licznych usług dostępnych w naszym dworku jest organizacja wesel. Z tego względu opracowaliśmy specjalne menu z oferta weselna, w którym znajdą Państwo różne zestawy z poczęstunkami na przyjęcie. W skład każdego pakietu wchodzą m.in. dania główne, serwowane przez całą noc, szeroki wybór przekąsek na zimnej płycie oraz napoje.

Menu restauracji

Oferujemy także codzienne obiady. Zapraszamy do skosztowania pysznego, domowego jedzenia, które znajduje się w menu restauracji. Specjalnością naszych kucharzy są dania tradycyjnej kuchni śląskiej, które zachwycą podniebienia każdego gościa.

Wiejski stół

Dużym zainteresowaniem cieszy się także nasz stół wiejski. Nada każdemu przyjęciu wyjątkowy charakter i ucieszy gości swojskimi przysmakami!

Słodki stół

Oczywiście żadna impreza nie może się obejść bez pysznego deseru. Dlatego w naszej ofercie znajduje się też słodki stół, pełen przeróżnych smakołyków. Świetnie nadaje się do podania na weselu, przyjęciu firmowym czy większym spotkaniu rodzinnym.