Twoje przyjęcie w ogrodzie

Oprócz organizacji standardowych imprez okolicznościowych czy spotkań firmowych wewnątrz naszego dworku, znajdującego się w Katowicach oferujemy także możliwość wyprawienia przyjęcia w na świeżym powietrzu. Nasz letni ogródek idealnie nadaje się do świętowania rodzinnych uroczystości lub urządzenia firmowej kolacji.

Organizacja przyjęć w ogródku

Przez wiele lat działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w przygotowywaniu przyjęć na różne okazje. Nasza placówka ma specjalnie wydzielony ogródek, który sprawia, że spotkania przy dobrym jedzeniu stają się jeszcze przyjemniejsze. Piękny widok na zielony park oraz na zabytkowy gmach naszego dworku dodają kolacji dodatkowych walorów. Nasza restauracja szczyci się przepyszną kuchnią śląską i szeroką ofertą dań w menu. Zajmujemy się przygotowywaniem potraw na wesela i imprezy, prowadzimy także usługi cateringowe – wiemy zatem, jak dobrze ułożyć jadłospis na każde przyjęcie.
Dobrym pomysłem jest urządzenie kolacji firmowej dla pracowników właśnie na otwartej przestrzeni. Oczywiście ogródek to miejsce nie tylko do spotkań dla większych grup gości. Równie dobrze nada się do kameralnego obiadu w gronie najbliższych osób. Niezależnie od przyczyny spotkania pyszne potrawy na pewno będą smakować jeszcze lepiej na świeżym powietrzu.

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia w naszym ogródku restauracyjnym!