Imprezy firmowe

Szukają Państwo miejsca na przyjęcie firmowe na terenie Katowic? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Prowadzony przez nas dworek znajduje się w pięknej okolicy w Giszowcu, w samym środku rozległego parku. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu większych imprez firmowych – nie straszne nam żadne wyzwanie. Zyskaliśmy przy tym uznanie licznych firm, które zdecydowały się powierzyć nam przygotowanie bankietów pracowniczych.

Oferta przyjęć biznesowych

Oferujemy przestronne, eleganckie sale na kolacje biznesowe, bankiety firmowe i wszelkiego rodzaju imprezy pracownicze. Możemy zaproponować bogate menu, czerpiące m.in. z tradycyjnej kuchni śląskiej, kompleksową obsługę przyjęcia oraz odpowiednie udekorowanie sali. Pomagamy w przygotowaniu odpowiedniego jadłospisu, dostosowanego do charakteru spotkania. Piękne wnętrza w zabytkowym budynku z pewnością uświetnią każde oficjalne przyjęcie. Doświadczony personel zajmie się aranżacją przestrzeni, tak, by pomieszczenia prezentowały się profesjonalnie, ale zarazem nastrojowo.

Istnieje także możliwość urządzenia imprezy firmowej w plenerze. Posiadamy ogródek z malowniczym widokiem, przystosowany do przeprowadzania zarówno kameralnych kolacji, jak i większych spotkań. Zorganizujemy wyjątkowe przyjęcie, które zadowoli wszystkich gości. W naszej ofercie znajduje się również możliwość zakupu voucherów do restauracji – co może stanowić świetny prezent dla pracowników.

Wszystkim przyjezdnym zapewniamy także miejsca parkingowe i wygodne noclegi z wyżywieniem. Odległość nie gra roli – zapraszamy gości z całej Polski i oferujemy zakwaterowanie w malowniczym sercu Śląska. Zapraszamy do kontaktu!